| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Daca am virusi in pc( cai toieni ) si pun pe cd de ex niste muzica pe care o verific inainte si nu are virusi( alte programe sunt infectate) cand imi reinstalez windowsu si pun muzica de pe cd in pc exista vreo sansa sa imi infectez din nou pc-ul? Fundaa *:

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o să ai, dacă spui ca muzica n-are. Nu este greu să faci devirusarea. Îţi recomand să încerci în felul următor: descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!