| DracuIa a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti, unde ati alege sa va stabiliti dintre Spania si Romania?
Luand in considerare ca lucrati de acasa.(online)

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ro.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca serviciul e acelasi, Romania, pentru ca e "acasa".

| SilentRain a răspuns:

Romania, păcat că nu oferă și suficient motive sa ramai in ea

| Dismally a răspuns:

Cred ca Spania, este mai cald, sunt mai multe locuri frumoase pe care nu le-am vazut pana acum.

| oglindasultanului a răspuns:

Am vrut Spania candva, dar daca as putea sa traiesc pe cont propriu din salariu de pe net, as alege clar o insula ceva ca Maldive, Malta. Dar nah, eu sunr cam invers la opinie, nu stau in ro de placere, iar despre sp mi-am facut parerea f rea. Eu as alege altfel de locuri.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Categoric România. Aici simt că e "acasă", deși sunt conștient că există tot felul de probleme.

| stefiiii3 a răspuns:

Spania.

| BullseyeShot a răspuns:

În România, logic. După ce că mai lucrezi şi de acasă (deci ai acelaşi salariu de oriunde ai lucra la acea companie), vrei să mai părăseşti şi țara natală.
laughing)
În fine, fiecare face după cum îl taie capul.