| matadoru a întrebat:

Daca ar fi sa descrieti TPU printr-un singur cuvant, care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Pai nu cred ca mi-ar ajunge un singur cuvant.Acest site numit "TPU - Toti Pentru Unu" este cel mai mare site de socializare online.Deci nu pot sa-l descriu printr-un singur cuvant.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Interesant" sau "folositor".

P. S. buna intrebare!

| Razvan a răspuns:

"Curat murdar, coane Fanica!"
Expresia asta ar descrie cel mai bine site-ullaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Turnul Babel!

| Vizitiul a răspuns:

Am nevoie de doua cuvinte: "Salata romaneasca!" Stiu foarte bine de ce am spus asta.

| valy a răspuns:

Superrr

| Emeraude a răspuns:

Unitate, e primul care mi-a venit in minte, insa nu stiu cat de valabil e...big grin

| larya234 a răspuns:

Distractiv