| Babydoll_4700 a întrebat:

Daca ar trebui sa va descrieti printr-un cuvant, care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Arthur.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cinstit.

April
| April a răspuns:

Forceful.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu pot sa spun nici cat e ceasul fara sa folosesc macar 15 cuvinte; cum sa scriu eu aici numai unul singur? Drept cine ma iei? As putea vorbi ore intregi fara sa obosesc. Iau pauze doar cat sa mai iau o gura de cafea.
Deci: tacuta.

| Barajag a răspuns:

Nu ma pot descrie doar intr-un cuvant, insa pentru tine si pentru ceilalti prieteni ai mei, pot fi doar URSULIKAbig grin
O zi faina sa ai!

| cristi202 a răspuns:

Zimbitor.

| Bylok a răspuns:

Sentimentala

| Crisis a răspuns:

Schimbat-oare...

| AnGeL a răspuns:

Eu sunt sincera (cele mai multe persoane sunt atrase de sinceritate)

| AnGeL a răspuns:

Daca ma deranjaza ceva sau cineva o spun tare si raspicat cu riscul de a se supara pe mine acea persoana dar nu-mi pasa

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Crazy