| inflicted a întrebat:

Daca ati fi informati ca o persoana cu care nu ati vorbit de minim 5 ani si nu are nicio idee despre voi si viata voastra a inceput recent sa va barfeasca, ce ati crede?
Oare ii e ciuda ca nu poate afla nimic despre mine si inventeaza (prietenii la care a incercat sa ma barfeasca nu au dat nicio informatie, au zis doar ca sunt bine)?
Nu inteleg gesturile astea

5 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Ce e greu de inteles? E un om infect la caracter, de aia face asa, e f simplu, o face din rautate.

| mastadont a răspuns:

Probabil vrea să știe ce mai faci, cum o mai duci, și îi e frică să te întrebe personal. Tot ce trebuie să faci e să ignori zvonurile, dacă chiar vrea să vadă ce mai faci atunci te va contacta.

| Fabianaa a răspuns:

Oameni și oameni. Probabil persoana aia îți poarta gând rău.

| Ana1687 a răspuns:

Eu zic că o poți întreba chiar tu despre aceste lucruri

| S417 a răspuns:

Cumva ai 8 anisori?