| Robsten a întrebat:

Daca ati putea alege intr-o tableta si o saptamana intr-o tabara de vara cu prietenii, ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Gamerita a răspuns:

Eu personal tabletalaughing. prietenii ii poti vedea si la scoala si va mai puteti intalnii in oras. Da ma rog daca ai laptop sau pc` alege tabara. bft

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tableta.Cu ea ramai.De la tabara iti raman amintirile.

| anutza a răspuns:

Eu as alege tableta, iar cu prietenii as iesi in parc sau la padure la un picnic, la zoo, la antipa etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege tabletatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de as avea mai mare nevoie...
cred ca as alege tableta...
cu prietenii poti sa iesi mult mai des si in mai multe locuri...

| Euletitia a răspuns:

Buna1 As alege tableta, pentru ca e un lucru pe care il vei folosi mult timp, spre deosebire de tabara de care te vei bucura doar o spatamana. Timpul liber ti-l poti petrece intr-un mod placut si in orasul tau si te poti intalni si acolo cu prietenii. Mergeti impreuna la cinema, la un suc, la o plimbare in parc, la cumparaturi in mall sau pur si simplu acasa unii la altii, discutati, faceti glume, schimbati impresii, ascultati muzica si va veti distra la fel de bine ca intr-o tabara si vei avea si tableta bonus. Insa alegerea e numai a ta, tu stii ce iti doreste mai mult, nopi doar iti putem spune ce am alege noi in locul tau si cum vedem noi lucrurile. Bafta in luarea deciziei care te va face cel mai fericit!

| a răspuns:

Hey! Ai de ales? Eu nu as putea sa aleg laughing! Le-as alege pe amandouahee hee. Frumos in tabara cu tableta, sa faci poze care sa-ti ramana amintiri, etc etchee hee. Eu una n-as putea as aleg! Dar daca vrei si vrei si vrei totusi sa alegi una anume, asculta sfatul parintilor tai! Conteaza! Sper ca ti-am fost de ajutor...desi nu prea cred. Bafta kiss

| strawberry03 a răspuns:

Depinde. As alege tableta pentru ca prietenii ii poti avea mereu langa tine si va puteti distra in mai multe feluri, nu neaparat in tabara. Si o saptamana poate ca nu se merita. Macar tableta o ai pentru mai multa vreme si, prietenii oricum sunt alaturi de tine, corect?winking

| LittlePunk a răspuns:

Eu as alege tabara pentru ca e altceva cand pleci intr-o excursie si mai ai si prietenii aproape.Nimica nu se compara cu distractia in tinerete ca atunci cand vei fi mai mare nu va mai fi cheful la fel te asigur dar pana la urma e decizia ta.Succes!