| lykkeli a întrebat:

Daca ai putea alege ce ar fi? Prietenii sau dragostea?

10 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Prietenii din ziua de azi numai prieteni nutsi sunt oh go on
nu stiu cred ca amana2. ambele sunt importante si ambele sunt trecatoare.

| SamSon a răspuns:

FriendZwinking

| FemeiaPisică a răspuns:

Eu as alege dragostea.

"Apără-mă, Doamne, de prieteni, căci de duşmani mă apăr singur."

| ElenaZamfi a răspuns:

Depinde.Daca prietenii nu's asa cum ar trebui sa fie unii alegi dragostea.Dar dragostea nu dureaza la nesfarsit si te vei trezi fara prieteni. Daca prietenii tai sunt foarte de treaba si te simti bine cu ei mai de graba pe ei deoarece un baiat vine si pleaca dar prietenii raman. Oricum tot ce conteaza e sa faci ce'ti zice inima.Candestete ce ai de pierdut daca pierzi un baiat sau daca pierzi pieteni.Bafta

| InnocentKid91 a răspuns:

Niciuna,prietenii da'i drequ ca'as fraieri.si in dragoste nu cred

| UnZambetTeRog a răspuns:

Bineinteles Fiecare va alege dupa cum crede el ca e mai bine. Insa eu aceasta balanta nu o voi putea rezolva niciodata. De la prieteni primesti dragoste si iubit/iubita primesti prietenie. Daca Prietenii si iubitul/iubita tin la tine nu adevarat niciodata nu te vor pune sa alegi intre aceste doua.
Succes

| Seby_3265 a răspuns:

Depinde, intrebarea ai pus'o asa numa, sa vezi ce alege lumea? Sau chiar ai de facut o alegere? Oricum ar fi, alege dragostea. Baietii vin si pleaca (sau poate nu, cine stie pe cine ti'ai gasit), dar prietenii n'o sa tii pierzi, daca chiar iti sunt prieteni adevarati, o sa te inteleaga, dar oricum n'o sa iti petreci tot timpul cu prietenul tau, deci stai linistita. O idee mai buna ar fi sa iti prezinti prietenul, prietenilor. Dar nu iesi tot timpul si cu el si cu prietenii tai, o sa vrea sa fiti si numai voi doi. Atatlaughing sper ca te'am ajutat.

| Nicolas_8414 a răspuns:

Eu cred ca a-s alege dragoste de Luni-Vineri, si prietenii de Sambata-Duminica _)))

| Adina_9029 a răspuns:

Ew sincer asa alege dragostea ca prieteni iti gasesti mereu dar dragostea adevarata doar odata!>>

| Anny_1267 a răspuns:

Sincer as alege dragostea...