| muzicadepoveste a întrebat:

Daca ati putea sa zburati in ce loc v-ati duce si de ce?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Peste tot in lume.Deoarece,nimic nu este mai frumos decat culturile altor popoare si traditiile acestora.As vizita China, America, Caraibe(cum a spus OnlyStef) si multe alte continente si tarile lor.Sa vad natura altor, care este foarte diferita de cea a noastra: ma refer ca este bine ingrijita si ca sunt specii rare de plante.
Si ca a doua optiune as zbura prin Univers.Desigur poate cu o masca cu oxigen rolling on the floor
Funda? Si sper ca ti-a placut ce am zic si ca a fost raspunsul asteptat.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In imparatia domnului acolo as avea o viata vesnica si buna, cu o femeie fidela si un servici perfect.

| mona a răspuns:

In America....definitiv

| Alexandru a răspuns:

Daca as putea zbura as merge "pe" Burj Dubai, ca sa vad cum se vede lumea de pe cea mai inalta cladire din lume! happy

| AlexAleex a răspuns:

Peste tot in lume.

| MaliciousDeath a răspuns:

M-as duce pe malul unui lac ori pe o plaja retrasa...Intelegi tu.
Ar fi fain si undeva pe Beachy Head/Cliff Edge.

| Grimmjow69 a răspuns:

In Caraibe...M-as muta acolo.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În vârful muntelui Everest. Pentru a le face în ciudă ălora care s-au chinuit să urce până acolo.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Undeva unde lumea e altfel [ma refer la oameni]

| EleSimoo a răspuns:

- New York. In primul rand, ma atrage arhitectura. Imi place luxul, comfortul, viata la oras.
- Elvetia. Intotdeauna voi alege muntele in defavoarea marii.
- Norvegia. Clima de acolo e pe placul meu. Si, evident, peisajele montane.