| Elena_1106 a întrebat:

V-ar place sa zburati? Cum v-ati simti? Unde v-ati duce prima oara?

Răspuns Câştigător
| Ciprian271 a răspuns:

Eu abia astept sa zbor prima data cu avionul, dar locatia nu conteaza prea mult. Eu ma voi gandi cum zbor si voi fi foarte emotionat.

25 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckCred ca m-as simti grozav happybig grin M-as plimba peste tot.love struckUnde as vedea cu ochii big grin
Dar u?big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Normal, prima oara m-as duce in New York sa vad cum e, si culmea nu platesc nimic.Intotdeauna mi-am dorit sa ajung acolo.laughing

| Gabry a răspuns:

Am zburat cu avionul cand am fost in grecia.
Cand eram mica imi luam un cearsaf si le spuneam parintilor ca pot sa zbor, si voiam sa sar de la balcon sa le demonstrez!laughing

| inna a răspuns:

As zbura la... el love struck

| Elena_1106 explică:

Numai la bere va sta gandul offffffffffffffffffffff....Nu am zburat cu avionul dar pe 18 august voi zbura pentru prima oara in America.

| Elena_1106 explică:

UITATI vreau ceva nu stiu mai poetic ceva care sa te duca cu gandul acolo din vorbele pe care mi leati trantit acolo la raspuns pare ca nici nu va pasa VA ROG!

| Flav a răspuns:

Normal ca mi-ar place. Prima oara? Pai sincer la chiosc sa-mi iau o bere rece. laughing

| alexdop21 a răspuns:

Pai daca as putea sa zbor as face nitel inconjurul pamantului, si apoi m-as oprii la dubai, si te-as lua si pe tine sa vezi ce marfa e sa zbori! Apoi m-as duce la hollywood si m-as face o vedeta de filme cu chinezi, ca doar aia mai zboara prin filme!

| Sabwy a răspuns:

Eu zbor des. dar de fiecare data e altcumva. alta senzatie. super!

| ing. a răspuns:

Cand eram mica, visam za zborhee hee
M`as duce in Americalaughing
Si peste tot in lumelove struck
Ar fi cel mai grozav lucrulove struck

| andreig a răspuns:

Cui nu i-ar placea sa zboare?! CUm m-as simti, creca fantastic laughing, unde m-as duce? Pe un bloc ceva laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Eu cred ca as zbura pe luna:devil))

| albastrel a răspuns:

Cred ca m-as simtii...usoara... big grin...as vrea in primul rand sa zbor pe o insula pustiewinking

| kathessa a răspuns:

Mi-as dori sa ma pot urca in avion. Si as vrea sa vad Marocul, Mexic, New York...

| cristi27 a răspuns:

Mie mi cam frica de avion, de inaltime, oricat de frumoas ar fi cu o singura conditie mas urca in el; sa beau 200 g de ceva tare sa ma ametesc putin ca dupa aia ma urc si il si pilotezlaughing

| eek a răspuns:

Da.ca mi e prea lene sa mi misc picioarele pentru nimica toatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar fi o experientza misto :X
Cred ca as merge la mare prima data :d sunt curioasa cum e sa zbori spre rasarit sau apus big grin [daca ma intelegi ]
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-ar PLACEA sa zbor( sper ca ai remarcat). Eu visez ca zbor cu umbrela. Am ramas cu sechele de la un desene cu mos ene care zboara cu umbreluta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma-s duce in Japonia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa zbor de una singura.nu cu avionul... pur si simplu ca o pasare(dar sunt constienta de faptul ca nu se poate).as merge peste tot.nu stiu care ar fi primul loc...ar fi incredibil.nu s-a inventat cuvantul necesar ca sa descrie acest lucru!

| Misterious a răspuns:

Pai daca te referi la avion am zburat... dar daca as putea sa zbor fara alte mijloace m-as duce in Puerto Rico tongue

| masly_8217 a răspuns:

Eu odata am visat ca zbor. a fost o senzatie superba. plus ca ador sa calatoresc cu avionul. asa ca probabil ca raspunsul este "da". in principiu as vrea sa fac ocolul pamantului sau cel putin sa vad kuala lumpur, imi doresc de foarte mult timp happy

| Avril:x a răspuns:

Mi-as dori sa pot zbura, iar prima data mas duce sa le arat celor apropiatibig grin

| angel10 a răspuns:

Da, cu siguranta! Cui nu i-ar placea sa zboare( bine nu cu avionul)?!
Cred ca ar fi o senzatie extraordinara.
Pai cred ca as vizita toate locurile posibile tongue.

| angel_7904 a răspuns:

Wow...normal ca mi-ar place. m-as duce cat as vedea cu ochii happy