| anonim_4396 a întrebat:

Dacă azi îmi comand o tastatură, (mai exact de pe PCGarage), și ea vine luni, eu trebuie să plătesc prețul FĂRĂ reducere de Black Friday?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca o platesti acum pretul e de acum. Sau daca o platesti la primirea coletului.
Doar daca faci acum comanda si platesti peste cateva zile prin transfer bancar sau pe net primesti ceva cu un eventual nou pret.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă ai comandat-o acum când e reducere ți-o dă cu reducere. Prețul mereu e acela din momentul în care e făcută comanda.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Platesti pretul pe care -l avea cand ai comandat.

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

O iei cu pretul cu care iti faci comanda chiar daca tio aduce luni