| MrFunky2 a întrebat:

Daca comand ceva de pe pcgarage cand e reducere, dar vine dupa ce se gata reducerea, va trebuii sa platesc pretul de dupa reducere sau pretul care era cand am dat comanda?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Daca in momentul asta, un produs costa 200 lei, tu dai comanda, comanda valoreaza 200 lei, indiferent daca pretul produsului creste sau scade, tu vei platii cat scrie in comanda, respectiv 200 lei.
Si uite un voucher de reducere pentru pc garage: WA6S16MR
Te duci in cosul de cumparaturi, mai jos, langa pretul total, unde scrie cu rosu, dai click acolo si bagi codul.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Uite sa iti explic daca o rastatura costa 100 lei si tu deja ai dat comanda pretul produsului poate sa creasca sau sa scada pana iti vine respectiva comanda, dar tu platesti acelasi pret 100 lei nici mai mult nici mai putin!