| RAY a întrebat:

Daca crezi intr-un set de convingeri impotriva dezamagirilor dar acele lucruri poate sa nu fie adevarate e ok daca continui sa crezi in acele lucruri?

3 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Atata timp cat te ajuta sa te vindeci si sa treci peste, de ce nu?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Dar sa ai grija sa nu mai fii dezamagit din nou.Sa faci tot ce tine de tine sa nu se mai repete ce a fost.

Nu zic sa nu faci iar lucrurile alea care in urma lor ai ramas dezamagit, ci zic sa le faci mai bine, sa nu mai fie o dezamagire.
Dar asta depinde de tine si cum crezi ca e mai bine pentru tine.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Asta si incerc sa fac