| anonim_4396 a întrebat:

Daca dupa atita amar de ani, mos Nicolae si mos Craciun au adus tuturor cadouri, nu credeti ca si-ar dori si ei sa primeasca ceva? Ce cadouri le-ati face?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lui mos Nicolae un pantof sport sa ajunga mai repede ca uneori intarzie cam mult iar lui mos Craciun un gel de curatat ca si-asa umbla saracutul numai prin cosuri. Hmmmm, ce viata!

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mos Nicolae e sfant.Nu ma bagbig grin. Dar lui Mos Craciun i-as lua un Ferrari rosu, sa moara toti renii de ciudalaughing

| Bacemi a răspuns:

Lui Mos Craciun i-as da cadou o saptamana la spa, iar lui Mos Nicolae un bilet de avion pana la Mos Craciun. Cand ajunge Mos Nicolae la Mos Craciun el va fi la spa laughing

| Barajag a răspuns:

Ii duc la un streptease apoi ii invit sa bem un whiskylaughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Lui mos nicolae o bota... n'ar avea, dupa atatia ani n'au invatat ca mie nu'mi place ciocolata? rolling eyes laughing... cu mos Craciun ii alta treaba.Lui ii dau un bici laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Le aduc niste gagicirolling on the floor!

| AndutzaAndu a răspuns:

BRO, ei, ii aduc eu niste craciunitzeeee...de fapt numai una care le intrece pe toate celelalte craciunitzebatting eyelashes, iar la mos Nicolae, tot o craciunitza ii aduchee hee.

| AndutzaAndu a răspuns:

Critica, aducem amandoua craciunite si gagici, ce zici?laughingsi apoi amandoi mosii isi aleg de-acolo, din gramada aia de craciunite si gagicirolling on the floor.

| Aliyaa a răspuns:

Le pun pe masa o farfurie cu biscuitii, fursecuri sau prajiturele si un pahar de laptic caldlaughingca sa calciulaughinghee hee

| smaranta a răspuns:

Anul asta le-as da liberbatting eyelashes

| StaRmAgiC a răspuns:

Ce facem de fiecare data. Ii reconpesam cu prajiturele si lapte cald.
Sa prinda fortze noi pentru urmatoarea locatzielaughing
Povestiihee hee le stii si tu nu?tongue

| StaRmAgiC a răspuns:

Bro am ras cu lacrimilaughing
pai asa stiam in povestii ca indopam mosii cu prajiturele si merge si lapte dupa niste prajiturel ca de aia is si asa grasii dar nah ce sa zic s-a mai modernizat lumea.Cu craciunitze sexy, sanie cu motor, in loc de lapte o bautura fara alcool dracul sa fie treaz:-J sa n-o ia pe caii gresite la baietel sa-i aduca papusoaie si la fetii masinutzelaughing
Uff asa multe de zis, hai fie ii iau lui mosu un bastonlaughing
Ce nu are, la varsta lui i-ar c-am trebuii ca e batran si cara un sac maare big hug si saracul pe ce se sprijina! Deci e ceva folositortongue
Si ce nu poate face cu un bastonlaughing
Iar lui mos niculae nimic ca si el e zgarcit cu minelaughing

| Popescu Olivia a răspuns:

Ia uite, pe aici punem problema din toate perspectivele, daca anduta aduce gagici eu aduc craciunite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andutza, da mos Craciun are craciunite, una si una, stirnesti o revolta laughing
simpaty18 si sweetgirl, ce aveti fetelor cu lapticu? Aia-s oameni in toata firea nu bebelusi laughing
ursulika, dupa whisky ce urmeaza? devil
smaranta, nefericesti copiii tongue
onutzu, tentant si cadoul tauhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci in fial avem doi mosi fericiti intre craciunitele lor si alea pe care le maiaduceti si voi. Pff ce viata pe eihee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Critica, se aproba laughing