| andenda a întrebat:

Daca intru pe un tip pe mess de mai mult ori ma va crede disperata?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Evident ca nu. Acuma si depinde cum va intelegeti.
Disperata e exagerat spus. Daca el i face placere sa vorbeasca cu tine nu vad de ce ai fi disperata.

| Zabbyel a răspuns:

Posibil
dar exista varianta sa si ii placa tipului insistenta tawinking

| andenda explică (pentru Zabbyel):

Daca o fata ar intra pe tine de mai multe ori si tiar place ce vorbiti, fara sa o cunosti prea bine, ai intra si tu pe ea?

| Zabbyel a răspuns (pentru andenda):

Intru evident pe ea nu doar o data ci de mai multe ori love struck