| carla_1861 a întrebat:

Il plac mult de tot.Problema e ca nu prea ne vdm.Sta mult seara pe mess dar nu-mi da decat un buzz si atat.Cum sa intru cu el in vorba fara sa creada ca-s disperata? fundita pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Intereseaza-te ce ii place, un joc de exemplu sa presupunem ca ii place gta sau sims sau oricare altceva si trim un mass cu ceva de genul sa te ajute careva iar daca ai noroc se va oferi si uite asa intri in discutie, sa iti recomande un film de la subiectul asta ajungi sa vezi cam ce filme i-ar place, muzica in fine un sfat cerandu-i ajungi sa discuti din ce in ce mai mult, fii amica lui nu fa comentarii in legatura cu alte fete s-ar putea sa isi dea seama, cumpara 2 bilete la un film iar cand ai vb cat de cat cu el zii daca are chef sa mearga cu tine pentru ca in ultimul moment o prietena de a ta a refuzat(e o scuza dar poate sa mearga)daca stii cum sa fii subtila, sa conversati cate putin in fiecare zi o sa inceapa sa ti se deschida tie, o sa se instaureze o prietenie asta e prima faza dupa care o sa vezi daca iti poti permite mai mult

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Mai bine nu intra cu el in vorba daca ai impresia ca esti o disperata.In legatura cu buzzurile ...cate buzzuri ai vrea sa iti dea? Vrei sa fie el disperat sau cum? Daca iti place asa de mult. suna-l si scoate-l la un suc; asa o sa va vedeti mai mult, nu pe mess.