| ElPucio a întrebat:

Daca maine ai muri ce ai face acum?

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

As dormi asa pot sa mor in somn macar. Ce naiba, iti dai seama ce surpriza ar avea cunoscutii mei maine? laughing Vai!

15 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

As merge in padure si m-as intinde pe un camp din mijlocul ei

| Intruder19 a răspuns:

Intrebarea corecta este DACA as sti ca maine mor ce as face.

Probabil as face toate prostiile ce mi-au trecut prin cap si nu am avut curaj sa fac niciodata. Probabil ar iesi un film hollywoodian cu adolescenti rebeli (chiar daca am trecut peste perioada aia) in care as face multe lucruri stupide de care nu mi-ar pasa de consecinte.

| LoveSleep a răspuns:

Nimic.

| RainmakerX a răspuns:

Nimic. Probabil ca te asteptai la raspunsuri de genul "Imi fac prietena,spun tuturor ceea ce gandesc ca sa mor impacat,imi cer scuze de la cei carora le-am gresit..." Neah.Ce rost ar avea? Sunt oameni care au premonitii inainte de moarte. Crezi ca ei fac ceva? Chiar si atunci cand iesi din casa poti sa mori, stii, nu? Oricand te poate calca o masina si sa mori sau cine stie ce sa ti se intample. Eu unul asa gandesc si de aceea nu as face nimic.

Acum ca ma gandesc mai bine, stii ce as face? As suna chiar acum la medic ca sa vina sa ma consulte, as anula toate planurile pentru maine si toata ziua as sta in pat ca sa ma odihnesc. Poate poate asa as fenta moartea.Cine stie?

In rest nu cred ca as face ceva anume.

| KillMePlease a răspuns:

aş umbla ca o nebună pe stradă şi aş ţipa
mi-aş lua 3-4 prieteni cu mine, aş pune muzică veselă, satanistă, antrenantă, aş fugi pe străzi
la final, m-aş preface veselă, aş intra într-un magazin şi aş fura un cuţit pe care mi l-aş băga apoi direct în inimă sub privirile adormite ale prietenilor cu care am colindat oraşul
nu ştiu dacă aş putea face asta, da' mi-ar plăcea
sau
m-aş duce la un pod ceva cu persoana pe care o iubesc şi m-aş arunca strigând : te iubesc
sau
m-aş arunca de pe un munte, îmbrăcată-n alb, şi aş ţipa cu ultimile grame de putere pe care le-aş mai avea în corp, tristă, dar veselă că mi se termină viaţa aşa (aşa-în auzul ţipetelor mele disperate)

| SergiuBoss11 a răspuns:

M-as urca pe Varful Moldoveanu cu sabia si scutul in mana si as spune:"Doamne, vreau sa traiesc!"

| Sociopat a răspuns:

O ultima laba

| FaraNume1245 a răspuns:

As bate cateva persoane care merita asta. Mi-as cere iertare de la cei care i-am suparat/ le-am gresit fara vreun motiv, ranindu-i. In rest cred ca nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca maine as muri, as mai avea fix 20 de minute de trait. Probabil as asculta muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi mort pentru ca intrebarea e pusa de cateva saptamani. laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Ma-s duce as saruta-o si as muri in fata fetei care nu-mi-a raspuns la sentimentele mele fata de ea.

| vaporwave a răspuns:

l-as trezi pe tata

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Ași regreta tot ce am facut rau

| Păpușoi a răspuns:

Labalaughing