| dada15943 a întrebat:

Daca azi ai muri maine ce-ai face?

16 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Daca as muri, maine m-as duce sa vad cu cine se culca ursul meulaughing

| lia a răspuns:

Daca mor astazi, maine vin si te bantui!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Pai nu mai ai ce face maine daca mori azi.

| madutza_ubytzik a răspuns:

As sta binemersi in sicriu si as rade de cei care plang dupa mine. Tu ce ai face? bye bye

| fabiola a răspuns:

Pregatesc o petrecere!

| ChibiRose a răspuns:

As fi mort?happy

| dyddyyyx18 a răspuns:

As fi participat la inmormantarea mea. Ce truuuu! laughing

| OanaG a răspuns:

Ce as face? Mmm...pai in primul rand as umbla in toate locurile care mi-au fost dragi, as veghea asupra celor care mi-au vrut bine...si asa pe seara mi-as bantui dusmanii, i-as baga in sperieti rolling on the floor

| lostcontrol12 a răspuns:

M-as odihnilaughing)

| adydassler a răspuns:

Poate mias bantuii dusmanii si as rade de cei care ma planglaughing

| Anonim_5535 a răspuns:

Primul lucru care las face ar fi acesta:
As intra in toaleta fetelor laughing
Glumesc,
Pai as face ce miar trece prima oara prin cap laughing
Mias spiona prietenii, as intra in scoala si as arunca profii pe geam
as rupe tigariile parintilor si elevilor FUMATORI
Mias bate joc de smecherii fara creier(dar cu piulita)
Apoi mas distra cu zburatul/plutitul
Si ultimul, i-as spanzura pe idio*i ce dau cu pietre, sa loveasca animalele fara motiv.
Okey, gata cu imaginatia mea
Papa! wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca azi AS puri, maine m-AS gandi la nemurirea sufletului rolling on the floor. Un raspuns pe seama intrebarii talewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy daca muream azi de dimineata as fi pierdut o zi superba din toate punctele de vederebatting eyelashes, as fi murit certata cu toti si vay vay mi-ar fi parut rau.Bine in seara asta pe la 3 m-as duce la o colega as omora-o. daca mor eu o iau si pe ea s-o bantui dupa moarte...

Maine pai as rade de toate babele si m-as ridica din sicriu si i-as speria pe toti, reinviand...

Daca azi mor maine vreau sa ma ingroape sus pe munte fara sicriu chiar acolo sus unde scrie mare BRASOV sau langa un superb tei care ar inflori acum iarna:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As invata limba romana

| hugo a răspuns:

Daca mori AZI, maine mai poti face ceva? a da...stai intins pe spate cu o gasca de plansete alaturihappy

| dada15943 explică:

Hmm nu`mi dau seama