| anonim_4396 a întrebat:

Daca maine ai muri, ce ai face azi?happy

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu cred ca as muta lumea din loc,nu cred ca asrasturna muntii,pur si simplu,mi as trai ultima zi din viata normal,pentru ca oricat de mult mi as dori sa mi duc lucrurile la indeplinire[ce nu am putut sau am ezitat sa fac]nu as avea timp, e prea scurt timpul.
In mod cert, as sta toata ziua alaturi de fiica mea!
Succes pe mai departe!

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Orice!

| superdorex a răspuns:

Crezi ca am putea sti asta? oricum nu m-as gandi, cand o fi sa vine, sa fie cat mai tarziu!laughing

| Hitch a răspuns:

As incerca sa fac lucrurile care mi-a fost teama sa le fac, mi-as exprima inca o data dragostea fata de personele la care tin si as suna persoanele la care tin dar cu care m-am certat si mi-as cere iertare (chiar daca nu a fost vina mea), as face niste gesturi de caritate, as ajuta pe cineva sa faca ceva!

| Hitch a răspuns:

Traieste ca si cum vei muri maine. Invata ca si cum vei trai vesnic.(Mohandas Gandhi (1869-1948)
Frica nu te ucide dar te impiedica sa traiesti.