| AvalohAlyn a întrebat:

Daca mori azi care-i regretul tau? Eu ca nu m-am bucurat de viață suficient.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si regretul meu ar fi acelasi. Mereu simt ca ma pot bucura mai mult de viata, dar nu o fac.

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca nu am stiut sa pretuiesc unele momente asa cum trebuie.

| Celcestietot a răspuns:

Că este lumea aproape plină de închinători la Satana, niste antihristi.

| Andreeush a răspuns:

Că nu mi-am găsit jumătatea laughing

| SilentRain a răspuns:

Ca nu mi-am facut abonamet la Netflix

| mentholinks a răspuns:

Pai cand sa traiesti daca te gandesti doar la moarte? Oricum nu mai ai timp de regrete cand vine.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu ca nu am apucat sa vad nunta copiilor si nepotii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că nu am șters istoricul.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Că am murit prea devreme. Dacă s-ar întâmpla la vârsta asta înseamnă că cel mai probabil ar fi dintr-o neatenție a mea, deci aș regreta că nu am fost mai atent pentru a evita (de exemplu atent la semaforul roșu și mașina care venea big grin )

| Jus7t a răspuns:

Că am rănit anumite persoane, persoane dragi...e destul de dureros sentimentul.
Mai sunt și altele dar sunt degeaba, doar să trec peste toate îmi rămâne, cred că asta ne rămâne la toți.
http://www.youtube.com/watch?v=U6Jh2dZSrUA&t=1m35s

Răspuns utilizator avertizat