| Addaa1998 a întrebat:

Care e regretul tau in viata?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ca nu am fost cine as fi putut fi. Ca nu sunt cine as putea fi.

| anad a răspuns:

Regret ca nu m-am nascut intr-o alta tara( exclus cele gen Congo), intr-un alt mediu, intr-o alta epoca.

| mona a răspuns:

Un regret mic...ca nu am tinut legatura cu cea mai buna colega si prietena pe vremea cand eram la liceu

| sabin89 a răspuns:

As putea sa-ti spun, ca nu e mare lucru. Dar nu vad la ce ti-ar folosi sa stii regretul meu (regretele de fapt, ca nu e numai unul). Cred ca ti-ar fi mai util sa ne spui ce anume regreti tu. In felul asta ai putea beneficia din sfaturile, incurajarile sau, simplu, parerile altora. Fii sigur/a ca regrete are toata lumea. Cate greseli nu facem in viata! I-am raspuns obraznic lui mama, m-am purtat necuviincios cu o fata, nu mi-am dat silinta destul cand eram in scoala (am dispretuit unele materii, si imi pare rau acum)...Si lista ramane deschisa, pentru ca voi mai face greseli, in mod sigur.

| Musique a răspuns:

Regret că nu am răbdare.

| dragos9234 a răspuns:

Regretele nu isi au rostul in viata mea.

| Delicacy a răspuns:

Regret că mi-am format prea multe aşteptări de la ceilalţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca voi muri atunci cand voi cunoaste atat cat sa pot incepe o noua viata, mai buna decat cea actuala.

| lolium a răspuns:

Ca nu am niciodata suficient timp sa fac tot ceea ce mi-as dori cu adevarat

| Kamiichu a răspuns:

Că nu mi-am luat rămas-bun de la cea mai bună prietenă când a plecat în Elveția, în rest..nu prea am regrete thinking

| GGUESS a răspuns:

Pai anul trecut o fata mea zis ca ma iubeste si eu nu o luam! acum mie imi place de ea si ea mea zis... sad

| sabin89 a răspuns (pentru GGUESS):

N-am inteles cuvantul "mea". Poti sa-l explici?

| GGUESS a răspuns (pentru sabin89):

O fata me-a zis happy ca ma iubeste eu nu o luam la suflet happy
acum mie imi place de ea, parca se primeste ceva. laughing

| sabin89 a răspuns (pentru GGUESS):

Se zice "mi-a zis", nu "me-a zis". Dar, in fine, acum am inteles. Multumesc.

| CichasEmo a răspuns:

Nu am unul singur, am mai multe.O zdroaie!

| Izukie00 a răspuns:

Nu am niciun regret! Nici nu prea cred ca o sa am. Consider ca alegerile pe care le fac sunt foarte bune si ca nu voi regrata dupa aceea! Dar tu? Ai vreun regret? Care este acela?

| xLollo a răspuns:

Ca nu sunt cine vreau sa fiu!

| Sethon a răspuns:

Hmm, al tau care e?