| anonim_4396 a întrebat:

"Dacă placi o persoana care ea nu te place, e foarte posibil să se îndrăgostească de tine când tu nu mai simți nimic pentru el/ea." (așa am găsit-o pe Pinterest)
Oare asa sa fie? rolling on the floor

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e foarte posibil. Dar e posibil.

| Andreeush a răspuns:

Rareori se întâmplă astfel.

| SilentRain a răspuns:

Slabe șanse... dar e frumos sa te miniti singur happy

| sofisis a răspuns:

In afara de faptul ca... au retina mea ce exprimare agramata, nu, nu este deloc o regula.
De cele mai multe ori isi vad bine mersi de viata lor si peste ani daca te vad pe strada habar nu au de unde sa te ia. laughing))

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Asta era ideea. happy E scris greșit citatul.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Citatele astea-s facute de toti ratatii ca sa se faca sa se simta mai bine pentru toate insuccesele.

| DarthNiger a răspuns:

Numai cei care pun botul la tot ce scrie pe Facebook, Instagram sau alte site-uri cred asa ceva.

| VictorJulien a răspuns:

Astea sunt prostii de pe Facebook, viata e mai cruda in realitate!