| anonim_4396 a întrebat:

Daca ramai la o materie cu media neincheiata pe primul semestru' pe al doilea ce se intampla? adica de ce medie am nevoie? straight face plz help -.-

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Daca ai ramas cu media neincheiata poti sa ti-o inchei in prima saptamana din al doilea semestru, in niciun caz nu ramai corigenta

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Stiu ca daca iti iese media 4 trebuie sa iei un 6 sem urmator ca sa treci dar din ce stiu, daca ramai cu media neincheiata ramai corigent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahh multumesc mult,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se incheie in al II-lea semestru