| danielcherestesbosu a întrebat:

Daca te tai din greseala aproape de vene sa poate intampla ceva.A urcat pe niste lemne si am sarit de acolo si cand am sarit am dat intro tigla si m-am taiat la incheietura la mana stanga.Se poate intampla ceva.

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca ti-ai oprit sangele la timp, nu!
Curata bine rana, pansez-o, eventual prezinta-te la camera de garda a unui spital.

| danielcherestesbosu explică (pentru Fatamuntilor):

Maxim aproape 30 de secunde am oprit sangele.Am curatat rana si am pansato.

| ElenaSA a răspuns:

Ingrijeste bine rana pentru a nu se infecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic. E doar o simpla taietura.

| MauvaisRose a răspuns:

Aha, deci te-ai urcat din greseala pe niste lemne si ai sarit de acolo tot din greseala, nicidecum din prostie.