| wOrldTPU a întrebat:

Dati-mi o ideea de blog? Despre ce sa creez un blog? O categorie? Ce sa fie interesant si atractiv? Din experienta daca aveti sau idei. Dau funda si vot! Pt cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Despre ceea ce Te pasionează. Doar e blog-ul tău și trebuie să ai habar despre ceea ce scrii și, preferabil, să-ți și placă.

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Vrei să-ţi faci un blog, dar nici măcar nu ai imaginaţie cu care să te gândeşti despre ce o să scrii?
Cât de original...lumea are nevoie de tine şi de mintea ta ascuţită ca o sapă tocită-n gură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre istorie, povesti, legende.
Cred ca ar fi interesant.

| floweray a răspuns:

Ca platforma unde sa-ti faci blog-ul, recomand: www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!
Mult succes!

| wOrldTPU explică:

Miam creeat un blog! Adica vreau sami creeez...
Si nu stiu despre ce categorie sa-l fac, ce subiect : sport, poze etc. Dami idee de un articol o categorie care sa fie interesanta si sa atraga lumea happy Funda happy