| thefandenisa a întrebat:

TPU va rog dati-mi idei (un subiect) sa creez un blog. FUNDA

Răspuns Câştigător
| MiSSyoUNow a răspuns:

Pai poti sa faci ca un jurnal in care sa povestesti in fiecare zi, pe scurt intamplaile din acea zi. Poati sa faci un blog cu trenduri; sau cu stiri; sau despr viata; sau despre iubire. Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Daca n-ai nimic de spus, de ce vrei un blog?

| CataC a răspuns (pentru Mihaela1964):

Are calitatile in afara de cunostinte tehnice sau ceva de spus, de ce sa nu-si faca blog?

In aceeasi idee, daca vii cu argumente logice tu ce cauti aici?

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te gandesti tu la subiectele despre care iti face placere sa citesti/vorbesti. Si continui de acolo :)
Ca si platforma recomand www.ucoz.ro - eu sunt foarte multumita de ceea ce oferta.

| wasilika24 a răspuns:

Omule eu am site blog despre naruto anime daca vrei te pot adauga ca moderator si adauga si tu idei de ale tale
http://narutouragan.ucoz.ro

| paulica960209 a răspuns:

Poti sa faci un blog despre cum sa faci bani pe net. De ex te inscrii aici http://www.sfi4.com/11994315.02/FREE si apoi poti sa incluzi linkul tau de inscriere unde iti poti dezvolta echipa! Succes!

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Salut tuturor

De curand am lansat un site, http://www.mistereleascunse.com

Avem,precum sugereaza si titlul,articole referitoare la mistere.

Dar numele nostru inseamna mai mult!

Aducem stiri interesante si prezentam doar -adevarata- parte din ele.

Raspundem la intrebari, la care nimeni nu poate.

Si prezentam curiozitati si topuri interesante, nemaivazute inca de romani.

Deci mister nu este doar enigma, pentru noi este dezlegarea ei.

Asteptam o parere, o sugestie, un comentariu sau un parteneriat