| munteanuionvictor a întrebat:

Dați-mi un exemplu de documentar științific care v-a plăcut. Mie mi-a plăcut "Memoria apei ".

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Era un documentar despre lupi, vazut pe Discovery, cu multi ani in urma. As da orice sa il vad din nou macar. Un cuplu gasise o pereche de pui de lupi, i-a ingrijit pana la maturitate, si apoi le-a dat drumul in haita, observindu-i totodata, si descriind viata lupilor. Totul a fost supreb, imaginile, coloana sonora, modul in care descriau totul.

| lpavel a răspuns (pentru cristi202):

Linkul cristisor, linkul ca nu stam la povesti ca babele... laughing

| cristi202 a răspuns (pentru lpavel):

Eu il caut de doi ani, si nu dau de el, si tu vrei sa ti-l dau? Poate se gaseste cineva care a il recunoasca si sa imi dea el linkul.

| lpavel a răspuns (pentru cristi202):

Aha! Ok happy

| lpavel a răspuns:

Ia de aici unul care dovedeste cat de sclavi suntem si nu putem face nimic... linK :
https://www.youtube.com/watch?v=7y7EJKzUpDM&t=30s