| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda urgent! La ce facultati mai am sansa sa intru din toamna daca imi iese media de la Bacalaureat 6.53? (6.6 Romana, 8 Biologie si mai sper la un 5 sa il iau la matematica). De mentionat ca vreau un profil la care sa se intre fara examen de admitere si la care sa nu se studieze materii gen matematica, fizica, chimie, informatica si asa mai departe

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Du-te la litere sau la jurnalism, stiinte politice, studii europene dar la taxa desigur. Bafta!