| Aero a întrebat:

De care va e frica? de Alien? sau de Predator? mie de Aliensad... voua de care din ei? n-are rost sa-mi spuneti ca nu conteaza, ca oricum nu exista, dar ce daca! sa presupunem ca ar exista atunci. Stiti pana acum am avut vreo cel putin 20 de vise legate de acest univers S. F. al alienilor, predatorilor. Poate ca ma fascineaza prea mult.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Mie de amândoi. În vis, soacra mea alternează încarnările, când e alien, când e predator. Şi culmea, eu de fiecare dată sunt Tom şi Jerry. rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Mie nu imi este frica nici de uni nici de alti, dar am frica de nevastawinking

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Alien [ cred ] in viata reala, imi e frica de serpi / paianjeni [ mari si aia cu cruce ] / gandaci [ mari ]

| T. AC a răspuns:

Nu stiu ce sa spun cred ca daca m-as gandi putin la ei ar incepe sa ma ingrozeasca predatorii sincer happy e ceva mai interesant si se tecseste creierul pe el si de acea il visam happy daca ziua ne gandim la el mai zilnic peste o vreme cat am uitat de el creierul iar il aduce in voga pentru asa s-a obisnuit eu mereu ma gandesc la lupte razboiae si altele cand am liniste mentala cateva zile tr apoi sa visez si sa ma intorc la vechiul obicei de a judeca la rece happy

| Rebecca86 a răspuns:

Tot de Alien... poate pentru ca Predator are o constructie asemanatoare omului.