| Static a întrebat:

Funda si vot! De ce si-a omorat Rypley din Alien 4 puiul de alien hybrid, din ADN-ul ei? Pana sa faca asta, puiul si-a dat seama ca regian alienilor sau mama lor nu este si mama lui asa ca a momorat-o, dar in Alien vs Predator, mama alien era prinsa si criogenizata, cum de era in viata, daca in Alien 4 murise? Erau mai multe? Chestia e ca seamanau leit cea din Alien 4 cu cea din Alien vs Predator. Si in Alien vs Predator 2 dupa ce Predator a ucis Alienul acela hybrid si a murit si el, un grup de oamneni ce lucrau pentru guvern sau servicile secrete au gasit o arma a predatorului si asa s-a treminat filmul, asta inseamna ca va fi si alta parte?! big grin, o parte unde omenirea descopera tehnologia sia rmele extraterestre, poate vor venii alti predatori si va ucide omenirea intreaga... ce credeti? big grin Vot pentru toate raspunsurile si fundita pentru cel mai detaliat happy

1 răspuns:
| ioana_2121 a răspuns:

PAI...nu prea stiu depinde despre ce episod vorbesti data viitoare spune-mi si ce episod este