| chiftelutacrocanta a întrebat:

De cate ori pe zi te speli pe dinti?

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu cu ce te-ar ajuta sa stii de cate ori ne spalam pe zi pe dinti. Dar din moment ce tot am raspuns, hai sa-ti satisfac placerea si sa-ti raspund la intrebare. Ma spal pe dinti dupa fiecare masa, daca mananc de 2 ori, ma spal de 2 ori, daca mananc de 3 ori, ma spal de 3 ori, daca mananc de 100 de ori (nu o sa se intample mai mult de 3, dar sa zicem...), ma spal de 100 de ori. Dar exceptia este ca daca sar peste masa de seara, eu tot ma spal pe dinti, pentru ca nu suport sa simt faptul ca am gura nespalata. Sper ca raspunsul meu ti-a satisfacut curiozitatea laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Dimineata si seara.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cand sunt acasa ma spal odata inainte sa mananc si inainte sa plec la scoala ocazional m-am spalat de doua ori.
La tara nu spal pe dinti cand stau acolo acolo nu am pasta de dinti.

| Sociopat a răspuns:

Inainte sa ies din casa

| Cσcσ a răspuns:

Paaai, avand in vedere ca mananc de 3-4 ori pe zi, ma spal pe dinti de 3-4 ori.

| Biu009 a răspuns:

De vreo 4, 5 ori. Dar de unde asa o curiozitate?laughing

| Eroare404 a răspuns:

De 2 ori.

| deea3507 a răspuns:

Te speli de cate ori simti nevoia. nu e un numar fix.

| Catwomen123456 a răspuns:

De doua ori dar daca mananc ceapa de 3. xD

| HDReady a răspuns:

Pana se fac pasta laughing