| Markusfrtt a întrebat:

De ce arat diferit in poze si filmari/video. Ma vad diferit fata de cum ma vad in unele oglinzi. In oglinda din baia mea imi place cum ma vad, dar in alte oglinzi din casa nu imi prea place, arat cam diferit in altele. Argumentati raspunsul.

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

E pur si simplu o problema psihologica. E usor sa cazi in extreme si sa te ingrijorezi peste masura din pricina infatisari. Fiecare persoana are frumusetea ei,atat fizica cat si spirituala,totul este ca aceste calitati sa fie constientizate si acceptate ca atare!
Daruieste zambet, frumusete, bunatate, caldura, speranta, candoare, si-ti va fi mai bine.

| grab a răspuns:

Camera video te face mai "mult" si mai inalt si mai implinit la corp. cu oglinzile treaba e relativa la cat de mare e oglinda sau din ce unghi te uiti in unele imperfecte.

| Hakuouki a răspuns:

Ai tu o problema la... oglinzi.