| Larisaaaa a întrebat:

De ce cand merg la biserica imi vine sa plang? De exemplu, cand spun Tatal Nostru impreuna cu cei din biserica si preot imi vine sa plang dintr-o data....imi curg lacrimile. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| larisa333lari a răspuns:

Nu-i asculta pe astea 2
eu cred ca plangi din cauza ca esti sentimentala si sensibila crezi in Dumnezeu
si poate ai o durere pe suflet poate ai facut vreo greseala...
funda?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti prea sensibila. Gandeste-te cati bani fura acel preot si o sa-ti treaca.

| Larisaaaa explică (pentru Salontanul):

Buna asta laughing mersi oricum :*

| Trolli a răspuns:

Informatii utilitare? Nu stiu ce sa raspund!
Daca era la religie, imi dadeam eu cu parerea...

| Seby90 a răspuns:

De proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We are church ladieslaughing

| FatUglyVirgin a răspuns:

De smecher.

| RoxanaGhost a răspuns:

Mie mi se întâmplă aşa când ascult o melodie.Sunt ca un fel de sechele care ţi-au apărut din cauza unui incident din trecut.De ex. eu: La 3 ani mi-am pierdut tatăl, iar la şcoală câteodată fetele se mai prostesc zicând că-s fetele lui tata sau când unul o sâcâie pe o colegă îi spune că-l pârăşte la tasu şi mie îmi vine să plâng dar încerc să mă abţin. Dacă vrei poţi să te duci la un medic psiholog sau psihologul şcolii şi să-i ceri o părere.winking Sper că te-am ajutat. :*

| Blue07 a răspuns:

Numai tu poti gasi raspunsul.Fii atenta la ce ganduri iti trec prin cap in acele momente, la emotiile tale si poate iti dai seamahappy

| surfff a răspuns:

Incearca sa te gandesti la ceva de bine asta o sa te linisteasca.