| ioan32 a întrebat:

De ce credeti ca vara fetele poarta pantaloni scurti ca sa li se vada picioarele mai bine? happy

9 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Cum a spus si Gekkoy, purtam pantaloni scurti pentru ca este cald.

| Seducatorul a răspuns:

Din cauza caldurii, ca alea care sunt balene ce vrei sa li se vada celulita d e pe picioarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa para mai atragatoare.

| fadnox a răspuns:

Din prostie

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Tu de ce porti pantaloni scurti,nu din cauza caldurii?
Sunt fata si port scurt. Scurt insemnand in limita bunului simt. Nu sa mi se vada fundul.
Port scurt pentru ca e cald, pentru ca imi place, pentru ca asa se poarta vara.
Nu ma intereseaza sa ademenesc priviri, sau baieti. Merg cu capul inainte fara sa dau atentie vreunei persoane care se baga in seama cu jeapca.
Deci, port scurt pentru ca e cald si pentru ca imi place!

| 8mariastar a răspuns:

Ca sa seuite baieti dupe ele sau pur si simplu pentru ca ne e cald

| TashaUhm a răspuns:

Poate le e cald si lor`! Zicthinking

| Gekkō a răspuns:

Cred ca le e foarte cald, asta e cel mai okay motiv, sau, mai sunt si altele care o fac si anume sa para COOL

| ioan32 explică:

As vrea cat mai multe raspunsuri dau funda tongue