| eduard2001 a întrebat:

De ce fetele sunt primele la toate?

12 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu ca sunt fetele primele-n toate. Doar ca pe o fata[oricat de krrmmmhee hee e]trebuie sa o respecti.
Genalaughing.

| Diiiidi a răspuns:

Buna eduardhappy
Dupa parerea mea fetele nu sunt primele in toate.Asa se zice ca baietii sunt mai inteligenti ca fetele. Femeia(fata) trebuie respectata de aia lor le deschizi usa, primesc,, felia de tort" primele.Intelegi? Asa a fost sa fie dintotdeauna ca fetele sa fie oarecum respectate.
Iar daca baietii nu sunt la fel de buni ca fetele la invatatura nu este o problema.Baietii nu ca nu pot invata.Nu vreau.
Asta e treaba cu fetele

| eduard2001 explică (pentru Diiiidi):

Baietii nu pot pune mana pe carte sau ce?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru eduard2001):

Ba da, dar de cele mai multe ori baieti sunt mai lenesi. Iar fetele gandesc[in general] mai bine, se gandesc ce or sa faca ele pe viitor [unele]. Stii si tu, ca o fata este mult mai matura ca un baiat ...Si din punct de vedere fizic si pshic..In cele mai frecvente cazuri.

| Kyrie a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Iar in cele mai nefrecvente cazuri unii baieti sunt de 10 ori mai destepti si mai silitori in ceea ce-i priveste decat fetele de rand, good luck xD

| eduard2001 explică (pentru Diiiidi):

Unii baieti sunt mai destepti si mai silitori decat fetele si tot ele sunt primele

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Kyrie):

Corect.laughing

| rockmeout a răspuns:

Este vorba de respect.

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Pentru ca sunt mai valoroase.

| KarinuTzaa a răspuns:

Simplu. Pentru ca sunt mult mai inteligente si silitoare decat baietii.happy

| Elektro a răspuns (pentru KarinuTzaa):

Mi-am dat seama de inteligenta si modestia ta dupa raspunsul asta.

| KarinuTzaa a răspuns:

Daca nu suporti adevarul, atunci nu jigni pe altiistraight face