| Hela a întrebat:

De ce francezii se considera si sunt considerati toxici?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dimpotriva, eu am inteles ca ei se considera mai normali ca restul globului.

Pune si tu un articol aici sa vedem unde ai vazut tu asta cu toxicitatea!

| Hela explică (pentru Violleta2022):

Am un prieten francez care se considera atat pe el cat si pe restul francezilor toxici laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hela):

Asta este altceva, ca se considera un francez alcoolic sau drogat toxic, nu ca este toata populatia Frantei, toxica.

| suntserios a răspuns (pentru Hela):

Si cuva prietenul tau francez reprezinta toata populatia de 70 milioane?

| sadrian46 a răspuns (pentru Hela):

Un francez din zeci de milioane.

| Hela explică (pentru suntserios):

Am mai intalnit de la alte persoane care spuneau la fel despre ei... altfel nu cred ca as fi pus intrebarea confused

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Idee eronată.

| Hammurabi a răspuns:

Poate se referă la altfel de toxicitate.
Dar nu te obligă nimeni să-i mănânci. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dar și noi între noi ne consideram in multe situații la fel, in loc sa fim uniți suntem o nație dezbinată.Nu cred că se consideră toxici, că mai sunt și singulari care au o părere subiectivă asta e altceva, și la noi vezi "că așa e Romanul" ne scoatem singuri ochii, și noi suntem considerați de multi toxici