| IzzyIzzuka a întrebat:

De ce isi pun toti curcubee la poze?

24 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Efect de turma

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca sunt gay.Sau sustin aceasta inclinatie sexuala.

| William a răspuns:

Sa arate ca sunt gay.

| T0T a răspuns:

Majoritatea își pun că așa fac alții deci copiază. Oamenii sunt și ei o turmă. Alții fac așa ori că sunt hipioți din ăia ori că susțin homosexualii ori că așa le place lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Mda. Eu am pus la raspuns un gif cu o turma de oi de culoarea curcubeului si adminii mi l-au sters.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

A ciufulici! E bine cum ai procedat.

| Fatamuntilor a răspuns:

E un semn de solidaritate pentru legalizarea in SUA casatoriilor intre persoane de acelasi sex.

| KillMePlease a răspuns:

pentru că gay şi pentru că "cool"

| KamaSutra a răspuns:

Pentru ca daca unul face asta,toti o fac apoi, si ar mai fi si treaba aia cu gay, dar nu cred ca sunt multi care cunosc asta, sau ma rog, carora sa le pese

| LePotato a răspuns:

E treaba aia cu aia gay...

| IzzyIzzuka explică (pentru LePotato):

Pai ei nu cred ca stiu asta :)))http://stirileprotv.ro/......e-gay.html :))))

| LePotato a răspuns (pentru IzzyIzzuka):

Ideea ca daca isi pune 1, inca 1 inca 1, si asa mai departe... isi pune toata turma., fara stie neaparat ce inseamnalaughing

| IzzyIzzuka explică (pentru LePotato):

Daa laughing)

| syd2 a răspuns:

Ma disgusta astfel de poze.

| RareşTPUro a răspuns:

Multi isi pun poza asa din cauza ca asa ar crede ei ca e la moda. Multi nu stiu despre ce este vorba mai exact cu aceasta lansare de fotografii... dar de fapt acest experiment este lansat de catre cei de la Facebook... practic filtrul-curcubeu pentru sustinerea casatoriilor bisexuale (gay).

| RareşTPUro a răspuns (pentru RareşTPUro):

Pardon... sa fiu inteles mai bine. Experimentul nu a fost lansat de cei de la Facebook. Ma refer ca de acolo cei mai multi s-au luat unii dupa altii si asa a devenit "o moda" pentru unii... dar nu stiu adevarul despre aceasta lansare cu sarbatorirea si sustinerea casatoriilor persoanelor pe invers happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care toți?

| IzzyIzzuka explică (pentru anonim_4396):

Pe facebook, aproape toata lumea si-a facut poza cu, curcubee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repostez raspunsul pentru ca se pare ca adminii l-au sters din greseala.

http://image.blingee.com/......238227.gif

Ce am vrut sa zic era ca multi oameni se comporta ca niste oi si se iau unii dupa altii. Inimioarele alea arata iubire, asa ca nu vad ce e rau in asta.
Daca si raspunsul asta va fi sters din greseala cer sa imi fie sters din greseala si contul.

| deny1230 a răspuns:

Vor sa arate ca sprijine mariajul gay din SUA.Eu cred ca unii vor sa se dea putin in spectacol, la fel ca faza cu check-in-ul in Nepal. Oricum ce treaba avem noi romanii cu faptul ca US a legalizat mariajul gay? Oricum nu prea vad sa se legalizeze la noi in cel putin 100 de ani, din cauza cultului religios.La SUA mai merge, sunt multe popoare amestecate acolo

| CLU a răspuns:

Pentru ca este o moda acum

| Aly01 a răspuns:

Căsătoria între persoane de acelaşi sex a fost legalizată în America, iar curcubeul reprezintă dragoste între persoane de acelaşi sex.