| DeeDee28 a întrebat:

De ce nu exista o categorie despre religie sau Dumnezeu? Eu cred ca ar trebui sa fie si o astfel de categorie. Astfel cei care vor sa vorbeasca despre El nu vor mai fi nevoiti sa isi puna intrebarile la "conversatii" sau la alte categorii...

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De acord.In ultima vreme numai razboaie religioase au fost pe aici in ultima vreme.Infintam aici "Dogmatica"hee hee

| Tourniquet a răspuns:

De acord, la asta ma tot gandesc si eu.

Ar trebui o categorie de gen,, Religie "batting eyelashes sau,, Informatii religioase " thinking

| Mjdolhfi a răspuns:

La asta ma gandeam si eu intr-o zihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptatehappy