| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma mai simt atras de fata care imi place? Pana acum eram îndrăgostit de o fata dar de cateva zile nu ma mai simt asa atras de ea. De ce?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Te-ai indragostit de alta, sau pur si simplu te-ai plictisit de ea, poate iti da motive sa te indepartezi de ea... factori si factori.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Intrebarea adevarata pe care ar trebui sa ti-o pui este: daca nu te simti atras de ea, oare o mai poti numi "fata de care imi place"? (asta e o idee stupida de perspectiva, nu o lua prea mult in seama)