| ReusxD a întrebat:

De ce numai americanii au intalniri cu Ozn-uri, Extraterestrii si in Romania de ce nu avem de a face cu asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Americanilor li se par deja prea banale întâlnire între oameni, aşa că acum îşi dau întâlniri cu extratereştrii. În România oamenii sunt mai tradiţionalişti şi preferă întâlnirile cu alţi oameni, nu cu extratereştrii. Dar, sunt şi excepţii, oameni mai extravaganţi precum Iulia Albu sau DJ Wanda au avut nenumărate întâlniri cu extratereştrii şi asta se reflectă în gândirea lor de acum.

3 răspunsuri:
| ReusxD explică:

Ce este cu ea?

| ReusxD explică:

Multumesc de raspunsuri.

| VBC7 a răspuns:

SUA este o tara mai mare si mai importantă decât România.Dar sa știi ca și România are parte de OZN-URI dar nu chiar atât de multe.