| IoanaIonuca a întrebat:

De ce uneori mi-e foame si as manca toata ziua si in alte zile nu as putea manca nimic? laughing Mai are cineva "problema" asta?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Zaharul da o pofta nebuna de mancare,renunta la zahar vei vedea ca numai vei simti foame toata ziua,vezi dieta atnkins plus multe legume low carb, evita carbohidrati, conservele, mezelurile, patiseria etc

| Rakanishuu a răspuns:

Daca dai pe gat 1L de apa, sec, iti vei pierde pofta de mancare. laughing
Mie mi se intampla asta de la menstruatie. :v

| Jimtheghost a răspuns:

Eu laughing Cateodata trebuie sa ma fortez sa mananc. Dar probabil e din cauza stresului sau ceva.