| Doarunaltutilizator a întrebat:

De ce unii adolescenti injura atat de des?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Pentru ca asa pot sa "isi descarce nervii".
Adica daca esti suparat, iti vine sa injuri. Poate pentru ca ai auzit la altii.
Eu nu injur deloc si nici nu ma plang ca e greu sa ma abtin. Daca vrei, poti orice.

8 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator explică:

La asta m-am gandit dar am vrut si parerea voastra, mersi.

| Doarunaltutilizator explică:

Am inteles, bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică persoanele care înjură în exces, au un limbaj mult mai dezvoltat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că nu se pot exprima în altfel.
Şi eu mai înjuram înainte, asta până am întâlnit o persoană şi mna.

| EneCristian a răspuns:

Fiindca e un mod al creierului de a scapa de durere fie ea fizica sau doar angoase.

| Berger a răspuns:

Pai incep de mici si se simt simguri.care nu o fac si na mai aud si de la parintii