| bossulbossboss a întrebat:

De curand m-am mutat la casa deoarece este mai spatioasa ..etc seara(noaptea se aude niste sunete ciudate cara ma sperie in aceea casa bunicul a murit acum 7 ani si bunica acum un 1 si sa fie asta?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca imaginatia ta e prea bogata, nu te mai uita la filme cu fantome ca te sperii degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In casele vechi se aud tot felul de zgomote. Nu e nimic ciudat. Mai ales daca ti-e frica, la un moment dat ti se pare ca auzi nu stiu ce, chiar daca de fapt nu se intampla nimic.

| Dennii14 a răspuns:

Buna. Nu prea cred sau nu stiu. Cheama si tu preotul sa-ti sfinteasca casa...