| Barajag a întrebat:

De la ce nu se poate abtine un barbat sau o femeie?big grin

Răspuns Câştigător
| dean a răspuns:

Barbatul, nu se poate abtine sa se uite la alte femei, chiar daca are langa el o dulceata de femeie, iar femeia, nu se poate abtine sa se uite la alti barbati, chiar daca are langa ele, un mascul...Barbatul este un cod, Femeia este evanghelia

21 răspunsuri:
| Barajag explică:

@Sensei.BRO-----Andrei:asa este, ma asteptam mai ales din partea ta la ceva mai incitanthee hee....deci,de la ce nu te poti abtine?rolling on the floor

| Barajag explică:

@nekane:eu nu ma pot abtine sa pun intrebari mai deocheatehee hee

| Leea1234 a răspuns:

Ambii cred ca nu se pot abtine... de la o mancare delicioasa!

| juniper a răspuns:

Un barbat nu se poate abtine de la sex, iar o femeie nu stiu.

| Pho3nix a răspuns:

Eu nu pot sa ma abtin sa nu o injur pe profa de mate cand o vad ce fite are. happy

| viatadecacatt a răspuns:

De la s*x smug
Baietii in special rolling eyes

| georgiana a răspuns:

O femeie nu se poate abtine de la ciocolata si barbatii de la o bere!

prfml
| prfml a răspuns:

De la mancare, asta este un raspuns care l-am dat pe logica, probabil te-ai fi asteptat ca raspunsul meu sa fie de la sex, dar si acesta este un motiv. In legatura cu a inspira si a expira aer... se intelege.

| betty17 a răspuns:

Cred ca un barbat nu poate sa se abtina cand e vorba sa se uite dupa fundul unei fete/femei frumoase
iar femeilethinking poate cand li s-a pus pata pe un lucru si il vor neaparat
eu nu ma pot abtine de la ciocolatalove struckpreferata mealaughing

succes

| stefytm a răspuns:

Oare?big grin. Ia zi-mi tu mie prima databig grin

| razispeed a răspuns:

Sa nu mai uit dupa motoarele care trec pe strada

| razispeed a răspuns:

O femeie nu se poatea abtine sa nu insele, stiti e vorba aia"femeia pana nu se fte cu alt barbat nu e femeie"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la respirat tongue Este ca te asteptai la alt raspuns, ghidusa mica? rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la apahappy.

P. S:Te asteptai sa zicem, de la sex, nu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, nu nu, de la amandine niciodata... da mai si respir, totusihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă așa ne-a lăsat Dumnezeu zăpeăciți și aiuriți, ce pretenții mai ai de la noi?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, de la coca cola rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii de la ...savarina.si femeile de la ....ecler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare de la TPU?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni, vrei sa spu ca de la pipahee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma pot abtine de la o mancarica buna si coca-cola.In rest sunt ok, ma abtin de la orice, fara exceptii big grin
@ursulika, ti-am promis ca-ti cer sa raspunzi la intrebarile pe care le postezi, deci...astept tongue