| Eroare404 a întrebat:

O femeie poate bate un barbat?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi exista barbati?

| Eroare404 explică (pentru RAY):

De ce n-ar exista?

| RAY a răspuns (pentru Eroare404):

Exista fetite masculine

| Eroare404 explică (pentru RAY):

Aia sunt travestiti. happy

| Drimmero a răspuns:

Da, normal. Sunt multe femei care au facut lupte, daca se ia la bataie cu unul care n-are nicio pregatire, il bate. Dar daca este o femeie care nu are nicio pregatire in artele martiale, nicio sansa n-are!

| LePotato a răspuns:

Da, normal.

(acum o sa sara toti masculii "alpha" pe mine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie poate bate un barbat si in counter strike, in viata reala nici nu se discuta...

| DonaldTrump a răspuns:

Desigur, doar ca majoritatea nu o sa recunoasca. Uite un exemplu de Chuck Norris feminin http://media2.popsugar-assets.com/......rge_2x.jpg

| 4psiho a răspuns:

Da, sunt și karatiste. happy
Și dacă nu sunt karatiste atunci pot avea la îndemână o tigaie... happy
Însă bărbații nu reclamă abuzurilor fizice datorită percepției societății asupra acestui fapt (este ceva similar cu violul de către femei asupra bărbaților - a fost un caz acum câțiva ani la Tulcea).

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Cu palma peste coe

| MRLeo a răspuns:

Da..cu palma la fund laughing