| yulik a întrebat:

De la ce varsta ar fi potrivit sa am un prieten(iubit)?! mersi

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cand ai tu chef

si de ce ne intrebi e noi de la ce varsta e potrivit? conteaza parerea altora :O? eu zic ca nu ar trebui sa-ti pese de ce zic alta big grin si daca unii zic ca e bine de la 15 ani. si tu ai 12 sa zic si consideri ca e ok sa ai un prieten. ce faci? astepti pana la 15 ca asa o zis nu stiu cine. tongue

eu zic ca e bine sa ai un prieten de la ce varsta vrei tuwinking kiss

| juniper a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ai prieten de la 18 ani in sus, totusi depinde de tine acest lucru.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Nu exista varsta pentru a avea un iubit, trebuie sa stii tu care e momentul potrivit, cand ai senzatia, cand esti pregatita, doar asa poti afla raspunsul.Crede-ma.

| miauu a răspuns:

Cand esti tu pregatita
:*

| Aiwendil a răspuns:

Pe la 16-18 ani.Nici eu n-am iubit si nu sunt disperata sa am un iubit.Pana iti vei gasi marea dragoste...traieste viata!

| D A R i U t S s A a răspuns:

De la ce varsta vrei tu
nu exista o varsta anume sa te indragostesti.
Poti si la 15 ani dar poti si la 19.

| milckey16 a răspuns:

Din a 7-8-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea? Poate e"demodata", insa cred ca cel mai bine ar fi de la 18 ani in sus, cand vei deveni majora.Ma rog, fiecare cu ideile lui pana la urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul iubit l-am avut la 11 ani, iar acu am 17si m-am despartit de ultimul si acu' nu mai am...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YUKY, daca te-a intrebat vreo unul, accepta. si eu am 12 ani si crede-ma, colegele mele au avut unul (macar unul). poate ca eu n-am avut dar e placut sa te placa cineva.:d fii atenta: daca te intreaba unul daca vrei sa fii cu el asigurate ca te place... pupici...love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza varsta. eu am 12 ani si am un prieten de 14 ani

| bbk a răspuns:

Nu trebuie sa ai o varsta anume pentru a avea un prieten, lucrurile de genul acesta vin de la sine big grin