| mariaWoW a întrebat:

De la un timp sunt ...nu stiu nervoasa,imi vine sa plang mai tot timpul, simt ca nu am nimic si pe nimeni sad.E adevarat am doar cativa prieteni ..si totusi ma simt singura.Stau tot tmpul in casa ..deoarece imi este frica sa mai ies afara, mai ales singura.Ma gandesc ca este de la faptul ca mai demult ma batjocoreau cativa baieti pe afara si ma faceau sa ma simt proost.sadImi este frica pur si simplu si ma necajesc mai din orice...
As putea face ceva sa ma simt mai bine?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai ocupatie in casa in afara de televizor si pc e suficient, afara nu prea ai ce face doar prostii se intampla daca te incurci cu needucati.

| IAmAFreak a răspuns:

Jesus laughing) Doar pentru atata lucru esti tu trista, ca ai doar 2-3 prieteni si ca te injura baieti afara? laughing Da tu proasta, sa-ti pese ce zic altii despre tine? In viata daca te las calcata doar de cateva cuvinte urate apai te vedem peste cateva zile la stiri ca ai sarit de pe bloc. Daca nu iti place sa iesi afara, atunci stai in casa, pe fb, asculta muzica, deseneaza, uita-te la desene :33 Dar tot va trebui sa-ti arati capul in lume. Fi mai increzatoare, sunt unii care au probleme mult mai mari ca ale tale si inca traiesc viata la maxim, cu zambetul pe buze. Nu-ti mai face griji de ce cred idiotii care isi bat joc de tine, ca nu sunt cu nimic mai presus, ba mai mult, cu siguranta sunt niste persoane care nu au alta ocupatie decat sa se ia de altii, ca sunt prea batuti de soarta ca sa-si gaseasca o ocupatie mai interesanta.
Take care :3

| Iza_Izabela_1997 a răspuns:

Dai dracu pe aia care te batjocoreaza, simte-te bine in pielea ta, zambeste ca mai e un pic si de duce vara, suna.ti prietenii si iesi cu rolele sau la un suc, ORICE! happy