| andrei412patulea a întrebat:

Deci am 1.71-1/72 ca baiat la 16 ani.Sunt sanatos, fac exercitii in ultimul timp, de fumat, maxim 30 de tigari in toata viata mea, m-am si lasat. Dar am observat ca din septembrie al acestui an nu am mai crescut deloc. Maxim prin octombrie 3 mm. MAXIM, nici nu sunt sigur. Daca mananc oua in fiecare zi si fac si kicking pot creste? De ce nu am mai crescut? Mentionez ca tatal meu e inalt (are 179 de cm) si mama e medie, are 164 cm. Mai pot creste?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Mai poti creste ceva, daca te alimentezi corespunzator, dar nu cred ca foarte mult, poate ajungi la un 1, 75-1, 80 maximum, daca faci ceva sporturi gen inot, baschet, de-astea.