| AlexandraXJacob a întrebat:

Deci,am un prieten care crede ca toata lumea il uraste si parinti lui.Ce sa fac? Am facut pe psihologul, i-am arata fete, am vrut sa discut in 4 (adica eu, parintii lui si el) dar nimic nu a mers! Ce sa fac.Va rog e disperat, n-are ce sa faca.Am cautat pe internet nimic. vreau s aintreb oamenii care poate li s-au intamplat asta.

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

La halul în care stâlcești româna mi se pare și normal să nu fii în stare să dai un sfat bun.