| Meli2314 a întrebat:

Ce facețiii vara asta? Așteptați vacanța?

13 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dăm bacu'

| RainmakerX a răspuns:

Ahhh,iarasi a venit caldura si soarele?
Singurul lucru care ma bucura este ca scap de nebunii de la scoala.
Sa-mi revin intai si dupa mai ies cu prietenii si o imi continuu hobby-urile.
(O sa scriu povesti in continuare, o sa fac photoshop, personaje de anime-uri, teme...(mda))

O sa ma plictisesc si de fel nu prea sunt fanul caldurii insuportabile. As prefera un timp mai asa, gen primavara.

| KamaSutra a răspuns:

Mai intai sa iau capacitatea si apoi mai vorbim de vacanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, sunt deja în vacanță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e deja vacanta de 2 saptamani fiindca traiesc in Moldova si aici ne dau drumul in vacanta de pe 31 mai, URaaa, fraierilor.

| ubox7007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, gg ba moldovene laughing (sper ca nu te superi ca folosesc aceasta adresare de "moldovene", dar sa stii ca este cat se poate de prieteneasca si fata scop de a jigni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VAra aceasta va fi o pierdere de timp ca si de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergem la Costineşti şi tragem beţii dumnezeeşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt deja în vacanță!

| ubox7007 a răspuns:

Eu unul urasc vara, pur si simplu nu imi place caldura si iubesc iarna pentru ca iarna. Merg la sala, la vreo 3 sporturi si alerg de dimineata. Dar cum peste un an vine bacul, m-am si apucat de citit.

| RaisaPretty a răspuns:

Plec in Bucuresti, ma distrez,

| StoeanVlad1980 a răspuns:

Ma plimb invat engleza fac parkour si abia astept vara asta

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Deci sunt in vacanta, voi pleca la mare, la bunici, la munte, in zonele pe care nu le-am vizitat si dupa la invatat si pregatirile pentru scoala.