| pampam_1804 a întrebat:

Deci, eu am prietene care sunt genul :nu pot sa fac nimic, mi-e lene, mi-e somn. si asa fac cand vreau sa iesim afara. eu nu stiu ce sa fac nimeni nu iese afara, la mine nu le lasa parinti ca nu au cum sa le aduca, si m-am saturat! Eu nu ies din casa. Nu am iesit deloc! Am 13! Vecini prin preajma de varsta mea nu am, decat mosi. Si cand zic hai sa iesim undeva prietenelor mele, cum ziceam nu ies mai departe de bloc.cryingMama nu ma lasa sa ies afara daca nu ma vad cu cineva singura nu ma lasa ...Si stau in casa stau stau...
Ziceam frateee luna asta e plina de zii de nasteree!
Cand colo am 4 fete care au ziua de nastere luna asta si nici una nu si-o face!sadCa le e sila. si daca intreb de ce se enerveaza
Ce prietene am frate. Ce *** vor de la viata!? Eu nu am prietene asta e clarr! Ce *** fac toata vacanta?

Răspuns Câştigător
| hehehe a răspuns:

Incearca, de exemplu prin intermediul site`urilor de socializare, gen hi5/facebook, chiar si TPU, sa-ti faci prieteni noi. poate asa rezolvi problema.

emmy.

3 răspunsuri:
| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Nici eu nu prea ies,,,,, prietenele mele sunt EXACT ca ale tale deci stau pe TPU sau pe mess,, asc muz,, din astea

| nikolikky a răspuns:

Incearca sa iti gasesti o ocupatie sau intra pe site-uri de socializare. eu de la 30 de prieteni am ajuns la vreo 100 si ceva.

| katalyn27 a răspuns:

Poi presupun ca prietenele tale nu ies pe afar ca e prea cald, laughing), sau ploua, si maicata nu te lasa afara singura presupun ca pentru siguranta ta, si nu vad ce e rau sa stai in casa?, stai pe TPU laughing)